Вокал

Уроки вокала, школа вокала, уроки вокала в Киеве, как научиться петь.

Естрадний | Академічний | Рок-вокал | Джаз-вокал

 

Академія «Nota Bene» пропонує навчання вокалістам-початківцям і тим людям, які вже мають вокальний досвід. Під керівництвом наших педагогів, які використовують сучасні методики навчання і особистий досвід концертних виступів, ви зможете розкрити і розвинути свої вокальні здібності. Ми готуємо наших учнів до відповідальних виступів, вокальних конкурсів та фестивалів, а також готуємо до вступу у вищі музичні заклади освіти.


Уроки вокала

Уроки вокалу сприяють професійному успіху

 

Ми орієнтуємося на вашу особистість і талант та працюємо з вами над реалізацією ваших особистих цілей. Втомлені голосові зв’язки – це минуле! Вам стане простіше проводити презентації чи лекції на роботі. На уроках співу ви навчитеся поводитися з диханням так, щоб це сприяло правильному голосовому звучанню. Ваш голос стане більш стійким. З нами у вас є можливість практикуватися на сучасному музичному обладнанні, вчитися правильно працювати з мікрофоном. Існує безліч вокальних технік. Одне з найважливіших завдань викладача – визначити особисті потреби і можливості учня та підібрати найбільш відповідну, індивідуальну методику викладання. Якщо ви справді прагнете навчитися добре співати, ми будемо раді приділити максимум зусиль, щоб ви могли швидко прогресувати.


З якого віку найкраще почати займатися вокалом дитині? 

 
Ми рекомендуємо починати заняття музикою з 4-5 років. У цьому віці дитина починає активно та усвідомлено сприймати звуки, ритм, запам’ятовувати мелодії і слова до пісень. Багато що залежить від загального розвитку дитини, від її темпераменту та уваги, від розвитку мови і посидючості, тому ми пропонуємо спочатку відвідати пробне заняття. На ньому ви зможете зрозуміти наскільки підходять уроки за віком саме для вашої дитини.


Вокал Киев

Які стилі ви зможете вивчити?

 
Перш ніж почати працювати над піснею, важливо підібрати репертуар, який є у вашому вокальному діапазоні, щоб уникнути напруження голосу. Діапазон голосу – це діапазон між найвищими і найнижчими нотами. Визначити діапазон можливо за допомогою музичних інструментів з великою кількістю октав (фортепіано або гітара). Дуже важливо використовувати правильну техніку дихання під час співу, незалежно від жанру, адже дихання є найголовнішим навиком, яким повинен володіти вокаліст.

Якщо ви хочете вивчити класичну арію, рок-баладу або популярну пісню, то наші педагоги допоможуть здійснити всі ваші побажання!


До курсу навчання вокалу входять такі складові:
 • постановка дихання
 • вокальні вправи для розвитку голосу
 • вокальне інтонування
 • вміння працювати з мікрофоном
 • підготовка до вокальних конкурсів та звітних концертів Nota Bene
 • можливість зробити звукозапис вокалу під мінусовку
 • можливість виступати на концертних майданчиках Києва сольно або в складі бенду
 • вміння співати в різних стилях
 • робота на сцені перед публікою

  Записатися на безкоштовне
  пробне заняття

  Викладачі

  Leave a Reply