Марія Усенко

Марія Усенко – викладачка естрадного та джазового вокалу.

Закінчила з відзнакою Київську муніципальну академію музики імені Р.М. Глієра за спеціальністю джазовий вокал. Протягом року навчалася в школі музики “EDIM” у Парижі.

У складі джаз-фьюжн гурту “Budu” було записано два альбоми: один у студії Metropolis у Лондоні, другий – в Амстердамі. Також працювала у кавер-гурті JellyCat.


В даний момент виступає як незалежна артистка під псевдонімом Maria Lui. В її проекті експериментується з поєднанням різних музичних стилів, таких як джаз, електроніка та соул. Марія також є композиторкою, аранжувальницею, авторкою текстів та займається вокальним продакшеном.

Працює в жанрах поп, соул, джаз та R&B. Оволоділа різними вокальними техніками, такими як Estill, Біофоніка, Brett Manning Singing Success та інші.

У своїх заняттях з учнями використовує індивідуальний підхід, базуючись на виконавському та викладацькому досвіді. Приділяє увагу як теорії, так і практичному розвитку. Має за мету максимально розкрити потенціал кожного голосу та надихнути на створення прекрасного.