Акустична гітара

Школа гри на гітарі, заняття гітари, гітара, акустична гітарагітара голосіївський районкурси з гітари,курси гри на гітарі в Києві

🎸 УРОКИ ГРИ НА ГІТАРІ в Академії “Nota Bene”

 

 

В “Nota Bene” ви зможете навчитися грі на акустичній та класичній гітарі, укулеле, електрогітарі та бас-гітарі.
Наші педагоги застосовують індивідуальну методику гри на інструменті під кожного учня для того, щоб ви змогли досягти найвищих результатів. Крім індивідуальних занять, ми пропонуємо нашим гітаристам можливість грати в музичних групах, виступати на звітних концертах, взаємодіяти з іншими учнями для більш цікавих занять.
Ми раді запропонувати уроки гри на гітарі всім бажаючим, незалежно від віку та здібностей, але рекомендуємо починати заняття з 7 років. Навчаємо як початківців, так і досвідчених гітаристів, які хочуть поліпшити свої навички. Якщо ви шукаєте нове хобі або хочете стати професіоналом, ми будемо раді вітати вас в нашій Академії!


Уроки игры на гитаре в Киеве

Що ви отримаєте від навчання?

 

Кожен учень розпочинає свій музичний шлях з конкретною метою та бажанням: хтось мріє виконувати улюблені мелодії, вражаючи своїх близьких; хтось прийшов за базовими знаннями гри на гітарі; а хтось не уявляє свого життя без музики і хоче навчитися грати професійно. Таким чином, враховуючи унікальні бажання кожного учня, вчитель будує індивідуальну систему роботи, спрямовану на максимальне задоволення їхніх потреб.

Окрім того, наші учні мають можливість не лише вивчати гру на гітарі, але і застосовувати свої навички у практиці. Вони регулярно виступають на концертах музичної академії як сольні виконавці, так і у складі ансамблів. Це надає їм можливість вдосконалювати свою майстерність, отримувати сценичний досвід та насолоджуватися музичною самовираженістю в атмосфері виступів перед глядачами.


Які стилі ви зможете опанувати?

 

Ми завжди відкриті для нових ідей та музичних напрямків. Оберіть свій улюблений стиль і розкрийте свої таланти під керівництвом наших професіоналів!


Уроки гитары

Класична гітарна музика: Вивчайте традиційні та сучасні композиції, поглиблюйтесь в класичні техніки гри та розвивайте свій віртуозний стиль.

Рок і метал: Від рок-ріфів до складних металевих соло – освоюйте арсенал гітарних технік, щоб створювати потужний звук.

Фолк та академічна поп-музика: Досліджуйте м’які мелодії фольклору та вивчайте акорди поп-музики, створюючи неповторний музичний стиль.

Блюз і джаз: Розвивайте своє вміння імпровізації та вивчайте характерні ритми, які є основою блюзу і джазу.

Акустична музика і фінгерстайл: Вивчайте техніки фінгерстайлу та створюйте чарівні аранжування на акустичній гітарі.


До курсу гри на гітарі входять такі складові:
 • Вправи для правильної постановки рук і розвиток музичної пам’яті
 • Техніка на базі вибраного стилю музики: Blues, Jazz, Fingerstyle, Rock, Pop, Country та ін.
 • Гра по нотах і написання власної мелодії на основі вивченої теорії
 • Індивідуальний підбір музики для її подальшого вивчення і аналізу
 • Підготовка до виступів на концертах (гуртових і сольних)
 • Потужні тренування для вступу у вищі навчальні заклади

  Записатися на безкоштовне

  пробне заняття

  Викладачі

  Leave a Reply