Богдан Палій

Богдан Палій – викладач естрадного та джазового вокалу.

Після завершення навчання у Херсонському фаховому коледжі музичного мистецтва, де Богдан отримав спеціальність “джазовий вокал”, продовжив свою освіту в Київській муніципальній академії музики імені Р.М.Глієра за спеціальністю “естрадний спів” під керівництвом старшого викладача І. Р. Гвініашвілі.

Лауреат та переможець багатьох всеукраїнських, міжнародних та міжнаціональних вокальних конкурсів, таких як «International music bridge», «Джаз над морем», «Україна єднає світ», «Джаз палітра» та багато інших.

Працюючи над сольним проєктом, Богдан володіє навичками як у написанні текстів, так і в композиції музики, вже заявив себе як артист на українській сцені під псевдонімом BO BOHDAN. За своє життя співав у різних жанрах, від академічного до джазового та сучасного вокалу, в його арсеналі пісні на різних мовах та в різних музичних стилях. Вільно співає джазові скетові імпровізацї.


Головний принцип у роботі викладача з учнями це легкість та натхнення. Цей принцип допоможе перебороти страх сцени. Богдан стверджує що тільки через щире бажання співати та наполегливо працювати можна досягти омріяного результату!

Незважаючи на поширену думку, що вокальний талант є вродженим, оволодіти своїм голосом і реалізувати свої навички на професійному рівні може кожен. Головне – бажання вчитися, наполегливість, працьовитість, терпіння і повна довіра до викладача.