Уроки фортепіано

Уроки Фортепиано КиевУроки пианино Киев

Школа фортепиано КиевУроки фортепіано

УРОКИ ГРИ НА ФОРТЕПІАНО

 

 

Ми вважаємо, що найкращий спосіб навчитися грі на фортепіано або синтезаторі – це індивідуальне навчання. Для того, щоб учень зміг максимально ефективно  вивчити матеріал, ми враховуємо різні фактори: вік учня, його індивідуальні навички та побажання. Уроки гри на фортепіано розраховані на вік від 5 років. Багато хто вважає, що на фортепіано краще починати вчитися з дитинства. Але це не так. Дорослі учні навчаються швидше, ніж діти, як це видно з нашої практики. Незалежно від віку, цілей та прагнень ми будемо раді допомогти вам у досягненні високих результатів!


Що ви отримаєте від навчання?

 

 

Наші викладачі розуміють, що кожен учень – це людина, яка має особисті музичні потреби та цілі. Ми приділяємо першочергову увагу тому, як і чому ми вчимо, виходячи з ваших індивідуальних потреб. Коли ви прийдете до нас на перше заняття з фортепіано – учитель запитає вас про улюблені стилі музики і поставить цілі, які допоможуть вам виконати будь-які музичні завдання. Разом ви розробите план для досягнення своєї мети! Ми любимо новачків, тому, навіть якщо ви не знаєте з чого почати, ми допоможемо!


Уроки игры на фортепиано

 

Які стилі ви зможете вивчити?

 

Фортепіано є одним із найбільш універсальних і красивих за звучанням інструментів та використовується у широкому діапазоні музичних стилів: від класики до джазу, від року до поп-музики. Піаніст, який володіє грою на фортепіано в різних стилях, є цінним учасником будь-якого музичного колективу. Якщо ви хочете вивчити класичну сонату, джазову композицію або популярну пісню, наші педагоги допоможуть здійснити всі ваші бажання!


Чи є можливість займатися фортепіано онлайн?

 

Якщо у вас немає можливості приходити до нас в Академію, або живете в іншому місті – заняття з гри на фортепіано тепер доступні і в форматі online! Це безпечно, зручно і так само ефективно. Для того, щоб спробувати, достатньо залишити заявку на сайті або подзвонити нам.


До курсу гри на фортепіано входять такі складові:
 • вивчення базової теорії музики
 • розвиток музичного слуху, почуття ритму, музичної пам’яті
 • постановка рук
 • оволодіння навичками гри на фортепіано
 • розвиток «швидкості пальців»
 • підбір репертуару відповідно до побажань учня
 • розбір композицій двома руками
 • можливість виступати на сцені, приймати участь у конкурсах і звітних концертах
 • офлайн та онлайн уроки

  Записатися на безкоштовне

  пробне заняття

  Викладачі

  Leave a Reply