Христина Ялинська

Христина Ялинська – викладачка естрадного вокалу. 

Закінчила Київську муніципальну академію музики імені Р.М. Глієра, спеціалізуючись у напрямі “Естрадний вокал”. Під керівництвом видатного педагога Т.М. Русової отримала найкращі знання та навички, які вона зараз передає своїм учням.

На сьогодні Христина є солісткою гурту “NaYada”, де співпрацює зі своєю рідною сестрою, створюючи неперевершені музичні шедеври. Вона також відома як авторка власних пісень, які завжди надихають слухачів.

Захоплюючись вокальним мистецтвом, Христина Ялинська навчає співу за системою Dynamic Voice (International Vocal School), що представляє собою передову вокальну систему нового покоління. Вона брала участь у таких відомих телевізійних вокальних шоу, як “Голос Країни”, “Співають всі”, “Одна родина”, “X-Фактор”.


Христина вірить, що кожна людина може освоїти мистецтво співу, і вона готова допомогти своїм учням у цьому. Її підхід до навчання включає не лише технічні аспекти співу, але й виявлення особистості кожного учня, підкреслення його унікального тембру та натхнення. Вона обіцяє розкрити учням їхній потенціал, навчити правильно дихати, чисто інтонувати, розвивати мілізматику, розширювати діапазон та впевнено виступати на сцені.

Тож, якщо ви мрієте освоїти мистецтво співу та відчути свій голос у всій його красі, приходьте навчатися до Христини, і незабаром ви будете дивувати світ своїм талантом та майстерністю. 🎤🎶