Електрогітара

Школа гри на електрогітарі, викладач гітари, студіяелектрогітара голосіївський районкурси з гітари, курси гри на електрогітарі в Києві

🎸 УРОКИ ГРИ НА ЕЛЕКТРОГІТАРІ

 

 

Дізнайтеся, як грати на електрогітарі, навчаючись в «Nota Bene»! Ми пропонуємо різні практики та методи, які охоплюють різноманіття ритмів, соло техніки та багато іншого. Кожен урок гри на електрогітарі призначений для того, щоб познайомити вас з важливою технікою або концепцією, яку ви зможете використовувати для покращення ваших ігрових здібностей. Якщо ви початківець або шукаєте нові ідеї, записуйтеся до нас на навчання та почніть грати на електрогітарі вже сьогодні!


Що ви отримаєте від навчання?

 

Наші уроки надихають на творчість і допомагають учневі в прагненні стати музикантом світового рівня, відточуючи свою майстерність щотижневими уроками та репетиціями. Хороша техніка гри на гітарі життєво необхідна для того, щоб стати хорошим гітаристом. На уроках ви дізнаєтесь, як засвоїти або покращити свою техніку. Дізнаєтеся, як працювати над помилками і навчитися грати зі швидкістю, точністю і стилем.


Які стилі ви зможете вивчити?

Уроки охоплюють велике різноманіття жанрів, таких як блюз, рок, кантрі і джаз. Кожен урок розрахований на те, щоб познайомити вас з інструментом, набути майстерність виконання і професійно грати на електрогітарі улюблені твори.


До курсу гри на електрогітарі входять такі складові:
 • Основи гри на електрогітарі: Позиція тіла та тримання гітари/медіатора
 • Основні акорди та їх перестановки
 • Техніка гри: Аплікатура, Техніки удару медіатором (downstroke, upstroke), Вправи
 • Гра в різних ритмічних стилях (рок, блюз, поп, метал тощо)
 • Вивчення грифу гітари (ноти на грифі)
 • Використання ефектів (дісторшн, реверб, хорус тощо)
 • Розвиток власного стилю: Експерименти з різними техніками та стилями

  Записатися на безкоштовне

  пробне заняття

  Викладачі

  Leave a Reply