Олександр Саратов

Олександр Саратов – викладач гітари (акустична, електрогітара, бас-гітара).

Олександр почав захоплюватися музикою з 9 років. Спочатку планував записатись на карате, але бабуся наполегливо рекомендувала почати вчитися грі на гітарі. На свій день народження отримав від батьків свій перший музичний інструмент – класичну гітару. З нею він і пройшов 6-річну програму музичної школи на відмінно.

У віці 15 років створив свій рок-гурт, з яким виступав в різних школах та ліцеях. В той же час захоплювався грою на електрогітарі та жанрами, такими як блюз і рок.

У 2021 році дізнався про цікаву організацію “FUSION”, яка проводить музичні джеми, у яких беруть участь відомі професійні музиканти. Там Олександр почав набиратися досвіду та познайомився з гітаристом Наді Дорофєєвої – Євгеном Пугачовим, і згодом став його учнем.

Після цього мав можливість зустрітися і скооперуватися з Андрієм Яценко (Дизель), гітаристом гурту «Green Gray», на його джем-сейшн. Він, в свою чергу, познайомив Олександра з Олегом Скрипкою, фронтменом гурту «ВВ». Ця зустріч привела до того, що Олександр почав викладати гру на гітарі дітям Олега Скрипки.

У 2022 році Олександр разом із друзями створив музичний колектив під назвою «The Soul Delusion», який активно створює власну авторську музику. Гурт успішно виступив на відомих проектах, зокрема «На Часі» та «AGLiveWith».


“Я поєдную свою викладацьку діяльність з концертами, що дозволяє мені передавати цікавий та практичний досвід своїм учням. Моя мета – сприяти тому, щоб вони у майбутньому стали професійними музикантами або ж просто грали для власної насолоди. На уроках мене найбільше цікавлять музичні уподобання та побажання моїх учнів”.