Денис Маркелов

Денис Маркелов – викладач гітари (класичної, акустичної, електрогітари, бас-гітари) і укулеле.

Освіта: Київська муніципальна академія музики ім. Р.М. Глієра.

Одним із основних елементів, який робить Дениса особливим викладачем, є його вміння використовувати іспанську пальцеву техніку. Цей метод гри дозволяє йому створювати незвичайні та захоплюючі звуки на гітарі. В поєднанні з хорошим американським блюзом, ця техніка перетворюється на неймовірний та швидкий “фінгерстайл”. Денис навчить вас цим унікальним навичкам та допоможе розвинути ваш власний стиль гри на гітарі.

Методика викладання Дениса дуже проста і доступна для кожного, незалежно від віку або рівня підготовки. Його заняття завжди фокусуються на зацікавленості учня та його мотивації. Він створює комфортну та вдячну атмосферу, де кожен учень відчуває себе впевнено та має можливість розвиватись музично.

Учні Дениса вже займають призові місця на обласних гітарних конкурсах і приймають участь у концертах музичної академії “Nota Bene”.


“Мені потрібно лише 10 хвилин з вами, щоб продемонструвати, чому саме мій стиль викладання та гри на гітарі є унікальним. Я завжди радий новим знайомствам та можливості поділитись своїми знаннями з вами!”.