Роман Петров

Роман Петров – викладач гри на ударній установці.

Народився в Києві, де і отримав вищу освіту в Київському національному університеті культури і мистецтві на факультеті музичного мистецтва.

Вже протягом 17 років Роман займається професійною грою на барабанах і має значний досвід у цій сфері. Він виступав на багатьох фестивалях, таких як Vision Fest та Islanders, та брав участь у різних концертах, включаючи Масляну на ВДНГ та День подяки на Хрещатику.

У своїй музичній кар’єрі Роман також займався студійною роботою та брав участь в різних проектах. Він є учасником кавер-бенду “Long island cover band” та авторських проектів, таких як Azathoth Circle metal band, Glorious band та Center Fimiam.

Помітний фактор у кар’єрі Романа – його досвід у викладанні учням будь-якого віку. За останні 8 років він накопичив великий досвід в роботі з учнями, що дозволяє йому налаштовувати навчання під індивідуальні потреби кожного студента.

Роман володіє грою майже у всіх відомих стилях, включаючи Rock, Hip-hop, Jazz, Fusion, Latin.

Основні елементи його методики викладання включають постановку ударів в усіх сучасних техніках, читання нот, роботу над координацією рухів та практику з музичним супроводом.

Багатий досвід Романа та професійний підхід до навчання допоможуть учневі досягти своїх цілей.