Яна Резніченко

Яна Резніченко – співзасновниця і керівниця музичної академії “Nota Bene”. Організаторка концертів та майстер-класів, викладачка гри на фортепіано і теорії музики. 

Вищу освіту здобула у Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського по класу фортепіано. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасник міжнародних фестивалів. Виступала на різних концертних майданчиках України як соліст, концертмейстер, в камерних ансамблях, як соліст з оркестром.


“Головною метою створення сучасної музичної академії було закохати в музику якнайбільше бажаючих. Всіх тих, хто не зважаючи на свій вік, здібності, стилістичні уподобання зможуть прийти на урок і вивчити свої улюблені твори. Я навчалася музиці 16 років, тому як ніхто інший розумію, що зацікавити і доступно пояснити учню всі тонкощі музичної науки досить важко. До підбору викладацького складу, ставлюсь дуже відповідально, враховуючи професійні вміння педагога та музиканта, а також його особисті якості як людини, яка зможе знайти спільну мову як з дітьми, так і з дорослими. Викладач в першу чергу має бути товаришем і наставником для свого учня, прислухатися до його побажань, підбирати репертуар згідно з уподобаннями та захопленнями. Для того, щоб кожен зміг навчатися в зручний час, Академія працює кожного дня з 10 ранку до 21 вечора, в періоди канікул та відпусток. Таким чином, якщо у Вас обмежений вільний час, а бажання навчатися велике – у нас можна підібрати графік занять максимально зручно. Музика не може жити без слухача, тому два рази на рік ми організовуємо звітні концерти, де кожен бажаючий учень може показати, чого він навчився, може відчути себе справжньою зіркою перед великою публікою та камерами. Ми робимо все, щоб нести якісну музичну освіту в маси і розвіюємо стереотипи про складність опанування музичних інструментів та вокалу”.