Валентина Сьомочкіна

Валентина Сьомочкіна – викладачка гри на скрипці.

Народилася у місті Херсон. Закінчила Херсонське музичне училище та Національну музичну академію України, отримавши ступінь бакалавра. Зараз продовжує навчання в Луганській академії культури та мистецтв, де здобуває ступінь магістра.

Під час навчання в академії, мала можливість навчатися за обміном в Італії (Консерваторія Ніно Рота, м. Монополі) та Австрії (Університет музики та театрального мистецтва в Граці).

Вже протягом останніх 5 років Валентина викладає гру на скрипці. Також працює в Київській опері (Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва).

Як музикант співпрацювала з такими оркестрами, як “Lord of the sounds”, “Kyiv Symphony Orchestra” і “Junge Philarmonie Wien”.

 


Відзнаки на конкурсах і фестивалях:

3-а премія на Фестивалі-конкурсі виконавців на струнних інструментах імені Юрія Хілобокова у 2018 році.

3-а премія на І Відкритому всеукраїнському фестивалі-конкурсі молодих скрипалів «Maestro dell’Arco» у 2023 році.

2-а премія на Х Міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича.


“Моїм головним пріоритетом є бажання та потреби моїх студентів, а також створення дружньої та невимушеної атмосфери на уроках. Під час уроків ми працюємо над розвитком музичного слуху, теорією музики, інтерпретацією, звучанням і формою музичних творів. Разом ми знайдемо рішення для всіх проблем, які виникають перед музикантами, незалежно від їхнього віку та статусу. Я щиро полюбляю свою професію, насолоджуюся музикою на повну і хочу поділитися цією насолодою зі своїми учнями”.