Олеся Дехтяренко

Олеся Дехтяренко – викладачка гри на фортепіано.

Закінчила з відзнакою Миколаївський фаховий коледж музичного мистецтва за спеціальністю фортепіано. Зараз є студенткою 4 курсу Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової.

Олеся, крім викладацької діяльності, також займається активним концертмейстерством та бере участь у різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.


“Моя основна мета – прививати своїм учням любов до фортепіано та музики в цілому, незалежно від того, діти це чи дорослі. Я завжди намагаюся знайти індивідуальний підхід до кожного учня та побудувати процес навчання з урахуванням його особливостей, прагнень та музичних смаків.

Я навчаю так, щоб після моїх занять учень міг самостійно орієнтуватися у нотній літературі, мати основи теоретичних знань, а не механічно грати декілька п’єс. Моя власна методика дозволяє швидко зрозуміти і освоїти нотну грамоту, правильно поставити ігровий апарат та грати на фортепіано вже з першого заняття.

Репертуар я підбираю індивідуально для кожного учня, враховуючи його вподобання. Твори можуть бути різними: від класики до популярних, сучасних пісень та мелодій.

Я вважаю, що педагог повинен мати не лише професійні знання, але й почуття гумору, гуманізм та емпатію.”