Макс Козаченко

Макс Козаченко – викладач акустичної гітари, електрогітари та бас-гітари.

Музикант та творча особистість, народився і вирос в музичній родині. Його музичний шлях почався ще у віці 6 років, коли він вперше взяв гітару до рук. Однак його вивчення музики не обмежувалося лише гітарою – Макс завершив музичну школу за спеціальністю фортепіано.

Завдяки своєму таланту та наполегливості, Макс продовжив своє музичне навчання в Одеському Музичному училищі імені К.Ф. Данькевича. Тут він обрав гітару як основний інструмент, приєднуючись до естрадного відділу. Паралельно вивчаючи бас-гітару, він розширив свій музичний спектр і набув додаткових навичок.

Макс не обмежується лише викладанням і грою на різних інструментах. Він також успішно займається написанням музики. З чималим досвідом сценічної діяльності та роботи в студії, він став не тільки кваліфікованим музикантом, викладачем але й композитором.

У музичному житті Макса важливе місце займає участь у гурті “Адам”. Він також активно просуває свої власні пісні, впроваджуючи у них свій стиль та енергію.


Макс Козаченко володіє унікальним підходом до навчання своїх учнів. Він пропонує їм не тільки вивчати і виконувати улюблені пісні, але й аналізувати їх, збагачуючи розуміння музичних технік та композиційних особливостей. Завдяки своєму досвіду та теплому ставленню, Макс допомагає учням освоювати мистецтво гри на гітарі та розвивати їх творчий потенціал.

За його уроками не лише можна вивчити класику від RHCP або Nirvana, але і зануритися в сучасну музичну культуру. Завдяки його професіоналізму та пристрасті до навчання, кожен учень може розкрити свій власний музичний світ на уроках з Максом. Так що, якщо ви бажаєте вивчати гітару, розуміти музику та створювати свої власні мелодії, приходьте на уроки до Макса Козаченка – туди, де музика стає живою та власною! ♥️