Катерина Манильчук

Катерина Манильчук – викладачка гри на фортепіано.

Освіта: У 2022-у році отримала вищу освіту в Київській муніципальній академії музики ім. Р.М. Глієра по спеціальності «фортепіано» з відзнакою. Крім спеціальності «фортепіано» отримала такі кваліфікації, як Музичний менеджер та Аранжувальник.

Пише власні твори та створює аранжування на різноманітні пісні та саундтреки до кінофільмів.
Має досвід роботи з учнями різного віку, починаючи від 4-х років і старше. Впевнена, що музично-теоретичні знання є невід’ємною частиною навчального процесу в грі на фортепіано. Катерина, та її учні, беруть участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах та займають призові місця.
Це зацікавлює та мотивує, подальші заняття стають продуктивнішими.


“Використовую власну методику викладання, що включає в себе основи вивчення фортепіанного мистецтва та індивідуальний підхід. Приділяю велику увагу розвитку пальцевої техніки, використовуючи вправи на різні її види. Це дає можливість вільно вивчати твори різної складності. План розвитку учня залежить від його переваг, але в першу чергу, вчитель та учень мають налагодити дружні відносини. Тоді на базі цих відносин будуть проходити веселі та продуктивні уроки. Також розвиваю читання нот з листа та відкриваю особисті секрети, як це робити швидко та впевнено! Моя головна фраза на кожен день: «Найефективніший спосіб щось зробити – зробити це!».