Богдан Каленіченко

Богдан Каленіченко – викладач гітари (класичної, акустичної, електрогітари) і укулеле.

Почав займатися музикою з 14 років, але захоплювався нею змалку, адже мама і тато були професійними музикантами (мама – співачка, тато – гітарист). Першим моїм музичним інструментом було фортепіано, і вже в 14 років я створив свій перший колектив, з яким активно виступав у місцевих школах, технікумах, ЦТДЮ та МБК.

У 1999 році познайомився з видатним джазовим гітаристом Олександром Хашабою, який став моїм першим учителем і надав необхідну інформацію як в теорії музики, так і в практиці гри на гітарі. Тоді я й вирішив, що саме гітара – моє покликання.

У 2000 році створили з Віктором Голяком та Олексієм Гмирею перший професійний колектив “Latin Quarter”, де грали авторську латино-американську музику, записали власний альбом, з якого й почалася моя справжня гастрольна кар’єра музиканта.

 

 


Богдан Каленіченко – викладач гітари

Працював гітаристом у гурті “Contrabanda com.ua”.

У 2004 році створив власний проект “NewDay”.

У період з 2011 по 2015 роки працював у Китаї з кавер-бендом “Amsterdam”.

У 2017 році працював на Мальдівах (Velaa Private Island) з музикантами Віктор Голяком та Олексієм Бережним (ударник гурту БеzОбмежень).

Зараз маю два власні музичні проекти:  дует @A.B.Duo та гурт @MuseOn, де я є менеджером та гітаристом.

Також справжнє задоволення приносить участь в авторському гурті “Ліловий”. Мене досить часто можна почути в “Lucky band” та “Lincoln”. Виступав з Дмитром Муравицьким, відомим як Мурік (гурт “Green Gray”), Uli Rud Band, Михайлом Грицканом.

Моє кредо – справжня любов до музики! Коли мене запросили до музичної академії “Nota Bene”, я відкрив для себе справжній, новий світ музики. Передаючи власний досвід учням, я відчуваю велику відповідальність і сам багато чого вчуся у них, бо вони неперевершені – діти та дорослі, які мають велике бажання і чудові музичні здібності.

 


ВІДЕОЗАПИСИ З ВИСТУПІВ: