Проводимо набір у міні-групи з вокалу і гітари

МІНІ-ГРУПИ

Вартість заняття: від 225 грн.

МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ

ВОКАЛ

ГОЛОС

постановка голосу та розвиток слуху

СЦЕНА

уміння виступати перед публікою

ВИСТУПИ

підготовка до конкурсів

СТИЛІ

поп, класика, рок, джаз

Для будь-якого рівня підготовки

Уроки ФОРТЕПІАНО

ЕФЕКТИВНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ

УРОКИ ГРИ НА ГІТАРІ

СКРИПКА

ПІДГОТОВКА ДО ВИСТУПІВ НА СЦЕНІ

0195_Concert_4_2018_NB_LOGOSlide thumbnail

СТАНЬ БАРАБАНЩИКОМ

ВИСТУПАЙ У СКЛАДІ ГРУПИ

белыйSlide thumbnail

здійсни свою мрію

ЗАПИСУЙСЯ НА НАВЧАННЯ

 

 

Давайте знайомитися?
Nota Bene — це сучасна музична академія для дорослих і дітей. Простір, в якому ви можете навчитися професійно грати на музичних інструментах, співати або просто займатися музикою в своє задоволення. Ми допоможемо перетворити вашу мрію в реальність!

 

Переваги
- Ефективні методики навчання
- Гнучкий графік занять
- Безкоштовне пробне заняття
- Можливість звукозапису
- Знижка при купівлі абонемента
- Знижка 5% на придбання музичних інструментів

 

 

Особливість
Наша Академія робить все, щоб ви відчули себе справжнім музикантом! Діти і дорослі, професіонали і новачки - всі зможуть розвинути свої музичні здібності завдяки навчанню в «Nota Bene». Ви зможете зібрати свою групу і виступати на концертах, брати участь в конкурсах і фестивалях. #Ми_створюємо_музикантів

 

 

Чому ми
- Наша Академія поєднує в собі якість, комфорт і ефективність
- Велике розмаїття музичних дисциплін
- Можливість виступати на сценах міста Києва
- Максимум практики

 

Гітара

Фортепіано

Вокал

Саксофон

Барабани

Скрипка

 

Відгуки про нас

 

 • positive review  Прекрасное место! Профессионалы и энтузиасты, которые знают, что делать со своими учениками. Умеют учить, вдохновлять, направлять!!! Мы очень рады учиться в Nota Bene academy.

  Александра Медяник Avatar Александра Медяник
  29.09.2017

  positive review  Музыкальная академия Nota Bene - это место с особой, какой-то очень современной и душевной атмосферой! Здесь царит любовь к музыке, здесь всегда верят в тебя и искренне радуются твоим успехам! Моя дочь занимается вокалом у Оксаны Николаевны. Таких педагогов мне встречать более не доводилось: неимоверное сочетание таланта , любви к детям и своему делу!!!Однозначно и очень искренне рекомендую Nota Bene всем!!! Ребята, вы мега крутые, желаю огромного успеха и развития🏆🥇🎼❤️

  Ольга Шаперенкова Avatar Ольга Шаперенкова
  05.06.2019

  5 star review  Прекрасная школа с невероятными идейными вдохновителями! Рекомендуется всем 🙂

  Anna Kainova Avatar Anna Kainova
  01.10.2016
 • positive review  Выражаем огромную благодарность Оксане Николаевне за ее высокий профессионализм и любовь к детям! Мы Вас любим!!!!!! Вы творите волшебство! В музакадемии столько интересного- и концерты, и мастер-классы-для каждого найдется занятие по душе!

  Ирина Молчанова Avatar Ирина Молчанова
  22.12.2016

  positive review  З певними перервами вже майже рік ходжу в цю академію на вокал, займався з різними викладачами. Основним мотивом для мене є і залишається покращення власного вокалу під акомпанемент гітари, і з цим завданням академія чудово справляється) Тут немає єдиного завченого шляху для навчання, для кожного учня, для кожного випадку буде індивідуальний підхід, гнучкий графік і море позитиву. Окремо ще хочу відзначити, що викладають на мові, яка зручна учню, що не може не радувати. Якщо ви хочете навчитись новому в музиці, чи покращити вже існуючі у вас навики - сміливо рекомендую Nota Bene)

  Тарас Шевчук Avatar Тарас Шевчук
  02.07.2020

  positive review  Спасибо академии за наших маленьких звездочек и за организацию концерта 1 апреля!

  Елена Золотарева Avatar Елена Золотарева
  02.04.2018
 • positive review  Мне подарили «Урок игры на барабанах» в музыкальную академию «Nota Bene»! И вчера я воспользовалась ним) Было невероятно круто и время пролетело незаметно. Теперь я знаю точно, что лучше коллекционировать вот такие приятные Эмоции. Это был один из лучших подарков! Огромное спасибо преподавателю Владимиру.

  Ольга Савченко Avatar Ольга Савченко
  04.03.2018

  positive review  Классное, стильное, уютное, музыкальное место с профессионалами, которые любят и знают свое дело!!! И взрослым, и детям очень советую!!!

  Ольга Остапенко Avatar Ольга Остапенко
  04.02.2017

  positive review  Академию посещаем уже почти год и очень довольны!для нас главным показателем является именно желание ребенка заниматься и посещать занятия,что мы и делаем с удовольствием! в Академии хорошие условия, молодой коллектив и всегда приятная атмосфера! Мы рекомендуем!

  Анна Слотина Avatar Анна Слотина
  30.09.2016

 

 

Слідкуйте за нами в Instagram

 
 

 

Подарунковий сертифікат
Вокал / Гітара / Фортепіано / Барабани / Скрипка / Саксофон
Цей подарунок буде цікавий кожному, адже ви можете замовити сертифікат і не обмежувати перелік дисциплін, які хочете подарувати! У вас є подруга, яка давно мріє зайнятися вокалом, але поки співає лише для близьких? Або друг, який колись закинув гітару на шафу, і все ніяк не збереться навчитися? Ми відчуваємо, що комусь поруч з вами дуже потрібен цей подарунок!
Всі сертифікати будуть оформлені у фірмову подарункову упаковку від «Nota Bene».

Open Popup