МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ

ВОКАЛ

ГОЛОС

постановка голосу та розвиток слуху

СЦЕНА

уміння виступати перед публікою

ВИСТУПИ

підготовка до конкурсів

СТИЛІ

поп, класика, рок, джаз

Для будь-якого рівня підготовки

Уроки ФОРТЕПІАНО

ЕФЕКТИВНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ

УРОКИ ГРИ НА ГІТАРІ

СКРИПКА

ПІДГОТОВКА ДО ВИСТУПІВ НА СЦЕНІ

0195_Concert_4_2018_NB_LOGOSlide thumbnail

СТАНЬ БАРАБАНЩИКОМ

ВИСТУПАЙ У СКЛАДІ ГРУПИ

белыйSlide thumbnail

здійсни свою мрію

ЗАПИСУЙСЯ НА НАВЧАННЯ

 

 

Давайте знайомитися?
Nota Bene — це сучасна музична академія для дорослих і дітей. Простір, в якому ви можете навчитися професійно грати на музичних інструментах, співати або просто займатися музикою в своє задоволення. Ми допоможемо перетворити вашу мрію в реальність!

 

Переваги
- Ефективні методики навчання
- Гнучкий графік занять
- Безкоштовне пробне заняття
- Можливість звукозапису
- Знижка при купівлі абонемента
- Знижка 5% на придбання музичних інструментів

 

 

Особливість
Наша Академія робить все, щоб ви відчули себе справжнім музикантом! Діти і дорослі, професіонали і новачки - всі зможуть розвинути свої музичні здібності завдяки навчанню в «Nota Bene». Ви зможете зібрати свою групу і виступати на концертах, брати участь в конкурсах і фестивалях. #Ми_створюємо_музикантів

 

 

Чому ми
- Наша Академія поєднує в собі якість, комфорт і ефективність
- Велике розмаїття музичних дисциплін
- Можливість виступати на сценах міста Києва
- Максимум практики

 

Гітара

Фортепіано

Вокал

Саксофон

Барабани

Скрипка

 

Відгуки про нас

 

 • positive review  International Children's University ICU - Kiev рекомендует: Новый подход к музыкальному образованию: мы были удивлены и польщены вдохновленностью с которой работали с нами педагоги (а мы пришли в количестве 18 учеников, что само по себе не просто (!)). Вы познакомили ребят с миром музыки, открыли новые грани их талантов и поселили положительную уверенность в том, что мир безграничен и прекрасен во всех его проявлениях!

  Irina Velichko Melnychenko Avatar Irina Velichko Melnychenko
  16.08.2018

  positive review  Замечательная музыкальная академия! И наш преподаватель вокала Оксана Николаевна самая лучшая! Ребёнок в 5 лет просто обожает и ждёт её уроки. Спасибо Вам!

  Svitlana Babenko Avatar Svitlana Babenko
  12.12.2016

  positive review  Прекрасное место! Профессионалы и энтузиасты, которые знают, что делать со своими учениками. Умеют учить, вдохновлять, направлять!!! Мы очень рады учиться в Nota Bene academy.

  Александра Медяник Avatar Александра Медяник
  29.09.2017
 • positive review  Выражаем огромную благодарность Оксане Николаевне за ее высокий профессионализм и любовь к детям! Мы Вас любим!!!!!! Вы творите волшебство! В музакадемии столько интересного- и концерты, и мастер-классы-для каждого найдется занятие по душе!

  Ирина Молчанова Avatar Ирина Молчанова
  22.12.2016

  positive review  Спасибо академии за наших маленьких звездочек и за организацию концерта 1 апреля!

  Елена Золотарева Avatar Елена Золотарева
  02.04.2018

  positive review  Классное, стильное, уютное, музыкальное место с профессионалами, которые любят и знают свое дело!!! И взрослым, и детям очень советую!!!

  Ольга Остапенко Avatar Ольга Остапенко
  04.02.2017
 • 5 star review  Прекрасная школа с невероятными идейными вдохновителями! Рекомендуется всем 🙂

  Anna Kainova Avatar Anna Kainova
  01.10.2016

  positive review  З певними перервами вже майже рік ходжу в цю академію на вокал, займався з різними викладачами. Основним мотивом для мене є і залишається покращення власного вокалу під акомпанемент гітари, і з цим завданням академія чудово справляється) Тут немає єдиного завченого шляху для навчання, для кожного учня, для кожного випадку буде індивідуальний підхід, гнучкий графік і море позитиву. Окремо ще хочу відзначити, що викладають на мові, яка зручна учню, що не може не радувати. Якщо ви хочете навчитись новому в музиці, чи покращити вже існуючі у вас навики - сміливо рекомендую Nota Bene)

  Тарас Шевчук Avatar Тарас Шевчук
  02.07.2020

  positive review  Музыкальная академия Nota Bene - это место с особой, какой-то очень современной и душевной атмосферой! Здесь царит любовь к музыке, здесь всегда верят в тебя и искренне радуются твоим успехам! Моя дочь занимается вокалом у Оксаны Николаевны. Таких педагогов мне встречать более не доводилось: неимоверное сочетание таланта , любви к детям и своему делу!!!Однозначно и очень искренне рекомендую Nota Bene всем!!! Ребята, вы мега крутые, желаю огромного успеха и развития🏆🥇🎼❤️

  Ольга Шаперенкова Avatar Ольга Шаперенкова
  05.06.2019

 

 

Слідкуйте за нами в Instagram

 
 

 

Подарунковий сертифікат
Вокал / Гітара / Фортепіано / Барабани / Скрипка / Саксофон
Цей подарунок буде цікавий кожному, адже ви можете замовити сертифікат і не обмежувати перелік дисциплін, які хочете подарувати! У вас є подруга, яка давно мріє зайнятися вокалом, але поки співає лише для близьких? Або друг, який колись закинув гітару на шафу, і все ніяк не збереться навчитися? Ми відчуваємо, що комусь поруч з вами дуже потрібен цей подарунок!
Всі сертифікати будуть оформлені у фірмову подарункову упаковку від «Nota Bene».

Open Popup