Зоя Ломпік

Зоя Ломпік - викладач вокалуЗоя Ломпік – викладач вокалу.

Усім привіт! Мене звати Зоя Ломпік, я родом з прекрасного міста Брест (Білорусь). У 2021 році вирішила повністю змінити своє життя і переїхала до Києва, бачачи тут можливість в подальшому розвитку як вокаліст, педагог і автор пісень.
З 9 років професійно займаюся вокалом. Брала участь в естрадних міських і республіканських конкурсах, займала призові місця. Не уявляла свого життя без музики і з самого дитинства завжди мріяла бути тільки на сцені.
З 14 років почала писати пісні і мріяти випустити свій альбом під назвою «201». Чому саме така назва – буде для всіх загадкою.
У 17 років вирішила кинути собі виклик і вступила до Брестського державного музичного коледжу імені Г. Ширми на академічний (оперний) вокал, думаючи, що якщо засвоїти таку складну вокальну техніку, все інше буде набагато легше. Так я і полюбила оперу і весь цей прекрасний світ голосу і звуку.

Виступала з симфонічним оркестром, працювала оперною співачкою в філармонії, але після закінчення навчання вирішила обрати естрадний напрямок, тому що продовжувала писати свої пісні саме в цьому жанрі.

Після закінчення навчання одразу ж приступила до педагогічної діяльності і вже 5 років успішно викладаю естрадний вокал дітям від 4 років і дорослим. Вважаю, що навчити вокалу можна будь-яку людину, тому що спів є потребою нашого тіла в емоційній розрядці.
Також, вже більше 2 років маю досвід викладання дистанційно і бачу в цій сфері величезний потенціал і безмежні можливості. Займаюсь онлайн з учнями з різних країн (США, Німеччина, Польща, Швеція та ін.).


уроки вокалу

Завжди вивчаю нові естрадні напрямки і більше дотримуюся нової західної школи вокалу. У роботі використовую авторські методики таких педагогів як: Set Riggs, Dorian Holley, Rulada, Greg Enriquez та ін. Дуже багато приділяю уваги вивченню анатомії і будови голосового апарату, фізіології людського організму і роботі мозку, тому вважаю, що вокал – це сукупність роботи багатьох чинників. У своїй методиці викладання приділяю велику увагу правильному вокальному диханню, також використовую в роботі йога-дихання.
Дотримуюся думки, що педагог повинен навчатись і сам протягом усього свого шляху. А також бути не тільки теоретиком, але й практиком.


Шалено люблю те що роблю, і люблю ділитися своїми знаннями, які придбала протягом значної кількості часу.
Я людина комунікабельна і весела, тому знаходжу підхід до будь-якого учня, намагаюся приділити велику увагу емоційній розкутості, тому що це також є невід’ємною частиною даної професії.

Вокал і голос – це величезний світ, в якому кожен може спробувати себе і відкрити в собі величезний потенціал.