Юлія Кащій

Юлія Кащій – викладач естрадного вокалу.

Освіта : Київське музичне училище ім.Р.М. Гліера (естрадний вокал), Київська муніципальна академія музики ім. Р.М. Гліера (естрадний вокал).

Працює в таких напрямках: поп, соул, r’n’b , госпел, народний спів.

Досвід викладання – 6 років.

Режисер-постановник концертів, неодноразово була членом журі різноманітних вокальних конкурсів.

Має за плечима великий сценічний досвід. Переможниця престижних міжнародних вокальних конкурсів. Фіналістка і єдина представниця від України на конкурсі молодих естрадних виконавців “Белазовский аккорд” (республіка Білорусь). Брала участь у телепроекті «Фольк-music».

Юлія пише власні пісні. Її авторська пісня увійшла в топ-10 радіостанції «Українське радіо».

Із сольною програмою гастролювала у Польщі та Угорщині.

Солістка духового оркестру Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Гліера і оркестру НМАУ ім. П.І. Чайковського.

Лауреат Президентського фонду Леоніда Кучми.

У викладанні використовує методику сучасних американських і європейских вокальних шкіл (Сет Ріггс, Брет Меннінг, Філіпп Купер), а також методику свого педагога, заслуженої артистки України Русової Т.Н. (за її методикою навчалося чимало зіркових учнів, таких як Тіна Кароль, Злата Огнєвіч, Катерина Бужинська, Євгенія Власова, Василь Бондарчук, Яна Соломко і Constantine).


“Намагаюся розкрити в кожному своєму учневі індивідуальність і знайти його особливу та оригінальну родзинку, донести просту істину: все потрібно робити із задоволенням і повною віддачею! Адже кожна пісня – це маленьке життя, яке треба прожити на повну!”.