Послуги

09qRKNf3cw0English music lessons

 

Уроки музики англійською мовою! Наші педагоги – висококваліфіковані фахівці, які здатні навчити вас грі на будь-якому музичному інструменті або вокалу, навіть якщо ви не володієте українською або російською мовою.


Music classes are now available in English! Our teachers are highly qualified professionals who can teach you to play any musical instrument or help you acquire vocal skills even if you don’t speak Ukrainian or Russian.

 

 


 

snrGEQ13f0YЗапис музичних інструментів та вокалу

 

В Академії існує послуга звукозапису. Ми пропонуємо зробити запис будь-якого музичного інструменту або вокалу для вашого проекту.

Запис голосу, клавішних, гітари, запис перкусії та барабанів, запис будь-якого іншого інструменту. Для наших учнів це відмінна можливість отримати якісний звукозапис за допомогою професійного звукового обладнання не виходячи з Академії!

Запис пісні включає в себе: накопичення матеріалу, тюнінг (корекція) вокалу, зведення вокалу з мінусом і мастеринг.

Запис музичного інструменту включає звукозапис і обробку.

 

Вартість послуги – від 2000 грнZNGoG84XdK4

Зняття Нот

 

Дуже часто починаючі музиканти стикалися з тим, що хотіли б зіграти улюблену композицію, але не знайшли потрібні ноти. Маючи тільки аудіозапис (наприклад, в mp3), наші фахівці готові транскрибувати композицію.

Складність цієї роботи залежить від складності самої музики, і того, наскільки детальну транскрипцію вам потрібно отримати. Часом, щоб детально транскрибувати складну композицію, можуть піти години на підбір однієї хвилини.

 

Вартість послуги – від 800 грн

 

 

 


Оренда музичного класу

 

Ми надаємо оренду класів з інструментами для самостійних занять або як репетиційної бази для учнівських груп і колективів нашої Академії.

 

Вартість послуги – 100 грн / 60 хвилин