Ольга Єлохіна

Ольга Єлохіна – викладач вокалу.

Освіта: Київське музичне училище ім. Р.М. Глієра (хоровий диригент), Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського (спеціалізація – камерний спів).

Співачка (сопрано), диригент, вокальний тренер та автор пісень. Обожнює мистецтво у всіх його проявах!

Займається музикою з 5-ти років. Закінчила музичну школу по класу фортепіано. Брала участь у майстер-класі М. Зебровскі – видатного польсько-американського композитора і піаніста. Закінчила як хоровий диригент Київське музичне училище ім. Р.М.Глієра з відзнакою. Багато гастролювала з жіночим хором училища по Європі, брала участь у різних престижних європейських фестивалях та конкурсах. Перемагала сольно на багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсах в номінації “естрадний спів”.

 


“Маю багатий досвід викладання вокалу як очно, так і онлайн. Навчаю естрадному, академічному співу, а також хоровому/церковному. Веду як сольно, так і дуети/тріо/ансамблі.

Додатково: можу дати знання з диригування, розуміння хорових партитур, ансамблевого співу. Мої заняття не лише спів, а й розвиток дикції, акторської майстерності, впевненості та розкутості. Люблю створювати творчу атмосферу, заряджати та надихати своїх учнів, закохувати в музику.

Буду рада бачити кожного на своїх заняттях в  “Nota Bene”.