Наталія Лебедєва

Наталія Лебедєва педагог

Наталія Лебедєва – педагог з гри на фортепіано.

Старший викладач та концертмейстер кафедри джазу Київської муніципальної академії музики імені Р.М. Глієра. Закінчила Магістратуру КМАМ ім. Р.М. Глієра.

Концертуюча джазова піаністка, бенд-лідер, композитор та аранжувальник. Має чотири власних диски. Брала участь у Міжнародних джазових фестивалях в Україні та за її межами – Leopolis Jazz Fest, Jazz Koktebel, Art Jazz Cooperation, Jazz Bez, Jazz Коло, Jazz Jamboree, EU Jazz Express, JazzNica, Rose Jazz Fest, Asu Jazz Fest та ін. Лідер стейдж – бенду Дитячого Фестивалю “О’Кєшкін Джаз” та жюрі Всеукраїнського конкурсу “Performance Jazz”. Має багатий досвід у роботі з джазовими ансамблями та створенні стилістично різноманітних музичних проектів. Наталія активно співпрацює з українськими виконавцями, а також із музикантами з Австрії, Аргентини, Угорщини, Німеччини тощо.


Як викладач у роботі з учнями надає перевагу пошуку індивідуальних шляхів та підходів. Стосовно навчальної стратегії переконана в необхідності оволодіння ритмом, основами гармонії, зокрема читанням акордових символів, слухового розвитку та формування розуміння стилістичних особливостей музичних творів. Наталія також вважає, що навчання та музикування повинні надихати і приносити задоволення, а спілкування – піднімати настрій та розважати.