Надія Журба

Надія Журба – педагог з гри на фортепіано.

Освіта:  Київська муніципальна академія музики ім. Р.М. Глієра (спеціалізація – фортепіано, джазовий відділ).

Джазова піаністка, композитор, викладач, та просто людина, для якої музика – справа всього життя!

Надія займається музикою із самого дитинства. Встигла прийняти участь у величезній кількості міжнародних конкурсів і фестивалів (Україна, Польща, Чехія, Німеччина). Виступала з авторською програмою сучасних обробок українських народних пісень на сцені Carribbean club та In Jazz. Брала участь у концертах, які проводилися у Freedom Jazz, клубі Atlas та ін.
Засновник джазового тріо А.N.A. Автор та упорядник випуску 151 “Музичної школи” (дитячий музичний посібник).

Самостійно проводить музичні заняття з 15-ти років, але з самого дитинства мала можливість спостерігати та вчитися різним методикам викладання. Про творчу діяльність неодноразово писали в таких періодичних виданнях, як журнал «Джаз», «Музика», на офіційних інтернет-ресурсах Міністерства закордонних справ України, посольства України в Польщі, 5 каналу тощо.


Про методику проведення занять:

“Моя основна ціль не вивчити з учнем, що нот всього 7, або їх назви. Як малювати скрипковий ключ навчитися можна трохи пізніше. А ось отримувати задоволення від самого процесу і одразу грати – це найкращий фундамент для подальшого навчання! Як це можливо? Дуже просто! Коли ти бачиш результат, тобі хочеться продовжувати! Коли ти створюєш щось своє, а потім ще й можеш це зіграти/записати/показати близьким і друзям! Головне – правильно підібрати музичний матеріал. Звуки музики чарівні, вони надають нам рішучості, вони роблять нас легкими і повітряними, вони приносять радість і відпочинок після важкого робочого дня. За допомогою музики ми краще пізнаємо себе і можемо розповісти свою історію таким незвичним способом, умовно кажучи – іншою мовою. Саме час дізнатися себе з нової сторони, отримуючи нереальні емоції від кожної хвилини! Музика – це не професія, а стиль життя! І це дійсно так. Це радість, емоції, кайф від самого процесу. Як людина, яка присвячує цьому більшу частину життя, можу з упевненістю сказати, що воно того варте! Саме час дізнатися себе з нової сторони, отримуючи нереальні емоції від кожної хвилини!”.