Індивідульний дитячий

УРОКИ МУЗИЧНОГО РОЗВИТКУ

 

Заняття музикою всебічно розвиває дитину, сприяє розвитку мови і пам’яті, художнього мислення, стимулюючи процеси сприйняття і розпізнавання, дарує позитивні емоції вашій дитині. Ми розуміємо важливість музичного розвитку в ранньому віці, тому на 100% докладаємо всіх зусиль, щоб ваша дитина полюбила музику і розкрила свій потенціал. Звітні концерти, які регулярно проводить Академія, розвивають артистизм, підвищують самооцінку дитини. Для ефективних результатів у навчанні ми рекомендуємо відвідувати індивідуальні уроки 2 рази на тиждень.

Заняття проводяться в ігровій формі за такими напрямками: вокал, фортепіано, барабани.


З якого віку найкраще почати займатися музикою? 

Ми рекомендуємо починати заняття музикою з 4-5 років. У цьому віці дитина починає активно та усвідомлено сприймати звуки, ритм, запам’ятовувати мелодії і слова до пісень. Багато що залежить від загального розвитку дитини, від її темпераменту та уваги, від розвитку мови і посидючості, тому ми пропонуємо спочатку відвідати пробне заняття. На ньому ви зможете зрозуміти наскільки підходять уроки за віком саме для вашої дитини.


Яка вартість індивідуальних дитячих уроків?

Пробний урок20 хвилинБезкоштовно
Індивідуальний урок1 заняття380 грн
Абонемент “Стандарт”8 занять2600 грн
Абонемент “Ранковий” – з 10:00 до 13:00 по буднях.8 занять2200 грн

Тривалість одного заняття – 45 хвилин. Заняття по “ранковому” абонементу – 60 хв.
Ви маєте право використовувати свій абонемент протягом 2-х місяців з моменту першого відвідування.


Всі наші класи обладнані новими професійними інструментами, а тепла і дружня атмосфера індивідуальних занять з педагогом принесе ще більше хороших результатів!

 

Гітара

ФОРТЕПІАНО

Вокал

Саксофон

Барабани

Скрипка
Open Popup

Leave a Reply