Ганна Березняк

Ганна Березняк – педагог з гри на фортепіано.

Освіта: Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського, спеціалізація – фортепіано.

Під час навчання в консерваторії працювала концертмейстером у музичній школі №33 (м.Київ) та Домі дитячої та юнацької творчості Голосіївського району (м.Київ). Працювала концертмейстером хору «Ластівка», з яким неодноразово подорожували та здобували призові місця на міжнародних конкурсах.

Після закінчення навчання почала грати у музичних гуртах. Першим був кавер-проект Showme, де музиканти грали сучасні популярні “кавери” і до складу якого входили такі інструменти: вокал, гітара, бас, ударні, клавіші. Пізніше Ганна почала грати з талановитою джазовою співачкою Христиною Луговою, її авторські пісні та кавери, які, доречі, можна послухати на музичних просторах інтернету (Google Play music, Youtube і т.д). Разом музиканти виступають по різноманітним концертним майданчикам та ресторанам міста Києва. (Beerhouse, Pirog bar, Yellow plane, Dorothy pub, Lavina Mall, Сoin, Остання барикада, Дім, Сундук). В 2019 році виступали на майданчику вуличної музики, в рамках джазового фестивалю Leopolis Jazz Fest, який проходить у Львові. Уривки з виступів ви можете почути і побачити у Instagram – pianowithanna.

На уроках фортепіано Ганна багато уваги приділяє розвитку звуковисотному та гармонійному слуху, шляхом підбору улюблених пісень та мелодій. Після освоєння класичної теорії учні вивчають джазову (гра по цифровках та імпровізація). На уроках учні грають те, що вони пропонують, Ганна лише адаптує матеріал на різний рівень складності.