Анастасія Микитенко

Анастасія Микитенко – викладач естрадного вокалу.

Першою сходинкою до занять музикою професійно для Анастасії стало Харківське музичне училище ім. Б. М. Лятошинського, далі вона поступила в Харківський національний університет мистецтв ім. І. П. Котляревського, де отримала естрадно-джазову вокальну освіту. Також закінчила Київську муніципальну академію музики ім. Р.М. Глієра (естрадний вокал).

Була учасником і переможцем багатьох Всеукраїнських та Міжнародний вокальних конкурсів. Закінчила музичну школу по класу фортепіано. Брала участь у проекті «Голос Країни». Має досвід виступів у ансамблях і бендах. Обожнює музику і все, що з нею пов’язано!


«До основи занять з вокалу входить розвиток вокального дихання і формування голосу. Головна мета занять – знайти легкість і свободу співу. Домогтися “польоту” звуку, розкрити свій тембр і навчитися слухати і контролювати свій організм. Важливим завданням викладача є направляти учня, розкрити його індивідуальні здібності. Хтось працює над технікою і постановкою голосу, комусь важливе саме художнє виконання. Для мене важливо об’єднати всі ці процеси в єдине!».