Анастасія Микитенко

Анастасія Микитенко – викладач естрадного вокалу.

Першою сходинкою до занять музикою професійно для Анастасії стало Харківське музичне училище ім. Б. М. Лятошинського, згодом вона поступила до Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського, де отримала естрадно-джазову вокальну освіту. Також закінчила Київську муніципальну академію музики ім. Р.М. Глієра (естрадний вокал).

Була учасником і переможцем багатьох Всеукраїнських та Міжнародних вокальних конкурсів. Брала участь у проєкті «Голос Країни». Має досвід виступів у ансамблях і бендах. Обожнює музику і все, що з нею пов’язано.


«До основи занять з вокалу входить розвиток вокального дихання і формування голосу. Головна мета занять – знайти легкість і свободу співу. Домогтися “польоту” звуку, розкрити свій тембр і навчитися слухати і контролювати свій організм. Важливим завданням викладача є направляти учня, розкрити його індивідуальні здібності. Хтось працює над технікою і постановкою голосу, комусь важливе саме художнє виконання. Для мене важливо об’єднати всі ці процеси в єдине».