Аліна Бєляєва

Аліна Бєляєва – педагог естрадного вокалу.

Напрямки: соул, поп, джаз, r`n`b, фанк.

Освіта: Донецьке музичне училище, факультет “Музичне мистецтво естради”, спеціалізація – естрадний і джазовий вокал; Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв ім. Л.О. Утьосова, спеціалізація – естрадний вокал; Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра, спеціалізація – естрадний вокал.

Лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів: “Star show” (м.Мінськ), “Дніпровська хвиля” (м.Дніпро), “Арт-феєрія” (м.Харків), “Посмішки моря” (Балчик). Вокалістка кавер-групи “Mellow Noise”, композитор.

“Моя мета – показати кожному учневі, що музикування – це природний процес для будь-якої людини, а наш голос – це унікальний інструмент. Якою б не була мета ваших занять вокалом, я допоможу вам розібратися в базових вокальних поняттях, навчитися розуміти роботу всього організму під час співу, звільнитися від “затиску” голосу і навчитися приймати звучання “свого” тембру. Буду рада супроводжувати вас на вашому музичному шляху і допомогти знайти відповіді на всі питання, які у вас виникнуть”.